28 maja 2016

20 utworów na słoneczne dniChyba codziennie się z nią spotykamy. W radiu, reklamie, telewizji. Jest jak niezawodny lek  na dobry humor i problemy. Muzyka to nic innego jak nasze uczucia. Są takie dni, kiedy budzimy się z ogromnym bananem na twarzy, grzeje słońce i mamy ochotę na tylko pozytywną muzykę. Dziś przygotowałam dla was takie moje top 20 utworów na właśnie takie dni! Często dostaję pytania na moim asku, mailu: jakiej muzyki słucham? Właśnie w tym poście możecie poznać (mniej więcej) moje gusta instrumentalne.


Spodobał wam się jakiś utwór? Który jest waszym ulubionym? Pochwalcie się w komentarzach! 
Przy okazji zapraszam na mojego spotify, gdzie między innymi znajdziecie właśnie playlistę na słoneczne dni-nazwa bardzo oryginalna, wiem haha. Jeszcze tylko chciałam pogratulować spostrzegawczym, tak założyłam stały aparat! 

Czytaj dalej »

7 maja 2016

Sobota na działce


Hejka! Nie macie nawet pojęcia, jak strasznie nie mogłam doczekać się takiej pogody. Ponad 20 stopni i piękne cieplutkie słońce. W takie właśnie dni uwielbiam jeździć na działkę do mojej babci. Jest to takie moje małe miejsce, gdzie mogę całkowicie się wyłączyć. Przyjeżdżam tam nieczęsto, ponieważ nie zawsze mam na to czas, jednak po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że koniecznie muszę to zmienić! Hamak, grill, dobra książka i chodzenie boso po trawie to jest coś co kocham. A kiedy obok są moi dziadkowie jest po prostu #najlepiej. Nie będę już wspominać o mojej wielkiej miłości do kwiatów i robienia im zdjęć, bo o tym już chyba wiedzą wszyscy haha. 
Dobra miśki, lecę się myć i coś oglądnąć, a was zostawiam z dzisiejszymi fotkami. Buziaki!

Jak wasza sobota? 
Czytaj dalej »

3 maja 2016

Majówkowy poniedziałekHejka kochani! Jak spędziliście majówkę? Pewnie zleciały Wam te dni bardzo szybko, tak samo jak mi. Ale podobno, jeśli czas mija szybko to został on dobrze wykorzystany. I tak było u mnie. Na pierwsze dwa dni długiego weekendu przyjechali do nas goście z Jawora, których przy okazji  serdecznie pozdrawiam. Pogoda była średnia, dlatego postawiliśmy na nasze mieszkanie, ale bez elektrycznego grilla na balkonie się nie obeszło! 
Drugi dzień był według mnie jednym z najlepszych w tym roku! Poniedziałek, był to szczególny dzień, ponieważ moja kochana siostra obchodziła nie tylko Dzień Flagi, ale i swoje dziewiąte urodziny. Postanowiliśmy uczcić go szczególnie, więc razem z babcią i rodzicami pojechaliśmy w Błędne Skały. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego rejonu Polski to zdecydowanie polecam się tam wybrać. Piękny krajobraz i świetny labirynt na szczycie, który sprawił nam ogromną frajdę. Przy przedostawaniu się przez małe szczeliny w skałach było dużo śmiechu! Po spacerze w górach kolejnym naszym punktem było miasteczko Kudowa Zdrój, znane z  wielkiego uzdrowiska. Tam zaliczyliśmy źródełko z wodą, lody, a nawet wkroczyliśmy na czeską granicę.
A dziś nieco luźniejszy dzień, byłam z tatą na rowerze i odwiedziły nas dziadki. Nie chcę nawet myśleć, że zaraz muszę spakować się do szkoły i wstawać jutro przed 6:00. Witaj szara rzeczywistościo, tęksniłam :(
Czytaj dalej »