23 stycznia 2016

Diy: Memory Jar.Hejka! Niedawno powitaliśmy nowy rok. Bardzo popularne stały się słoiczki szczęścia,słoiczki wspomnień, czy jak kto woli właśnie Memory Jar. Podbiły one moje serce i uważam, że jest to świetny pomysł na przelanie swoich wspomnień na papier. Nie wszyscy mają teraz czas, aby pisać pamiętnik,(w tym ja,przyznaję się) a słoik, do którego można wrzucać takie karteczki to idealna okazja, aby przypomnieć sobie kilka chwil z naszego życia. No i oczywiście zapisanie takiej karteczki nie zajmuje nam zbyt dużo czasu,czyli ekonomicznie :) Przygotowałam dzisiaj dla Was 2 pomysły na wykonanie takiego cudeńka. 
Zachęcam Was kochani do wykonania tego diy,bo przecież zawsze fajnie jest powspominać miłe chwile z naszego życia. Możecie wstawić zdjęcie swojego słoiczka na instagrama i oznaczyć mnie na nim-chętnie obejrzę wasze Memory Jar.


Czytaj dalej »

9 stycznia 2016

Organization 2016- naklejki do planera.


Hejka! Pierwszy raz witam się z Wami w 2016 roku. Jak go zaczęliście? Mam nadzieję,że bardzo pozytywnie. Jutro jadę do Legnicy w pogoni za Farną, czyli znowu na koncert. Osobiście bardzo odpowiada mi takie rozpoczęcie tego roku. Czy wy też czujecie, że ten rok będzie super? 
Dzisiaj chciałabym przedstawić moją małą organizację. Bez zbędnego przeciągania przejdźmy właśnie do niej!

Myślę, że jestem osobą dobrze zorganizowaną. Moim małym sekretem jest przyjaciel planer, w którym mam zawsze wszystko zapisane. Sprawdziany,kartkówki,zadania domowe,posty,zdjęcia-wszystko jest rozplanowane. Niektórzy śmieją się, że mam manię z tym zeszycikiem, ale cóż najważniejsze, że ja jestem zadowolona. Swój kalendarz zakupiłam w empiku za 29,99zł. 
W tym roku wyczaiłam u ssarusski, popularnej youtuberki specjalne naklejki do takich planerów. 
Niestety w internecie pustki.Takie gadżety oczywiście znajdziemy na amerykańskich stronach  w dość  wysokich cenach,gdyby doliczyć  do nich przesyłkę na 100% zamówienie przerosłoby  cenę kalendarza. No cóż stwierdziłam,że sama je zaprojektuję i udało się. Niestety naklejki by Jull trzeba najpierw posmarować klejem, ale cóż lepiej rydz niż nic haha.Efekt końcowy bardzo mi się podoba, więc w takim razie mogę nareszcie napisać: ZAPRASZAM DO DRUKOWANIA "NAKLEJEK",KTÓRE SAMA ZAPROJEKTOWAŁAM!Chciałabym pokazać Wam jeszcze cudowny case od firmy etuo.pl Dostałam go już bardzo dawno temu,ale oczywiście tak się zgapiłam i zapomniałam wam go pokazać. Tego case stworzyłam sama ze swoim zdjęciem,jestem na nim ja,moja siostra i moja kochana babcia. To właśnie dla niej była stworzona ta obudowa. Prezent udany,aż łezka w oku się babci zakręciła! Firmę etuo bardzo polecam! Szybka dostawa,świetna jakość.


Jak Wam się podobają naklejki zaprojektowane przeze mnie? Wydrukujecie? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!


Czytaj dalej »