18 września 2015

Górski weekend

Hejka! Tak,w sumie dawno tutaj nie zaglądałam (znowu). Nie wiem też czy ponad 2 tygodnie to długo? Dla mnie jakoś tak, ale moja nieobecność jest w sumie uzasadniona. Mój laptop niestety troszkę ostatnio szwankuje i ciężko mi na nim cokolwiek robić,dlatego doceńcie tego posta,bo to chyba mój pierwszy post, tak długo przygotowywany. Za każdym razem, gdy siadałam do komputera, by coś tutaj stworzyć moje nerwy puszczały. No nic, mam nadzieję, że mój laptop zostanie szybko naprawiony.  Hmm... Co ostatnio trendy? A no tak, szkoła. Haha. Poznałam już trochę nauczycieli,nową klasę i wszystko, jak najbardziej na plus. Wszystko zaczyna powoli się układać.  Nie mogę też ominąć ważnego wydarzenia, jakim było zakupienie biletów w pierwszym rzędzie-tak to najważniejsze, na koncert Ewy Farnej we Wrocławiu. Nie ważne, że to w grudniu. To tylko 3 miesiące! Przepraszam, ale musiałam się pochwalić!

W zeszły piątek z całą rodzinką i znajomymi wyjechaliśmy na weekend w Góry. Tym razem odwiedziliśmy Świeradów Zdrój. Było, jak zwykle cudownie. Świetna ekipa, super spędzony czas, już nie mogę doczekać się następnego spotkania w tym samym gronie! Strasznie doceniam to, że jeszcze raz na chwilkę mogłam poczuć smak minionych wakacji.
Będąc w Świeradowie pochodziliśmy "trochę" po górach,jechaliśmy też wyciągiem i cały czas się śmialiśmy :)  Nie zabrakło też ogniska. Na koniec moja mała Amelka dostała od cioci kolejnego minionka do kolekcji, jako pamiątka z gór. Przy okazji bardzo dziękujemy! Ja "na pamiątkę" ,kupiłam sobie woreczek oscypków, które znikły u nas w domu w mgnieniu oka!MINI KONKURS!

W ramach wynagrodzenia mojej nieobecności przygotowałam dla Was mini konkurs. Wystarczy kliknąć w numerki i podać w komentarzu cenę. W następnym poście polecę kilka blogów oraz jedna osoba wygra post promujący na moim blogu!


1.    2.    3.   4.   5.

Powodzenia! Buziaki,Jull.
Czytaj dalej »