29 marca 2015

DIY- Easter Cards
No i mamy już wiosnę. U mnie w mieście coraz częściej świeci słoneczko i rosną kwiatki. Za  3 dni piszę egzamin szóstoklasisty a,w tym tygodniu pisałam testy predyspozycyjne do językowego gimnazjum. Nie ukrywam,że bardzo się tym wszystkim stresuję. Przede mną poważna decyzja-wybór gimnazjum. Po wszystkich dniach otwartych jestem coraz bardziej zagubiona. Teraz powinnam powtarzać sobie wszystko do testu ,a zamiast tego piszę posta.

Dziś przychodzę do was z postem diy,z pomysłami na kartki wielkanocne. Postanowiłam włączyć już do blogosfery posty wielkanocne,bo do świąt został niecały tydzień.  Ja osobiście takie rzeczy uwielbiam.
Te całe przygotowywania,wielkanocne diy,gotowanie bardzo mnie kręci..
Przygotowałam dla was 3 rodzaje kartek,myślę,że każdy znajdzie coś dla siebie.


Robicie kartki sami czy kupujecie? Moim zdaniem lepiej jest zrobić samemu,kartka będzie zrobiona starannie,od serca i przy tym można się dobrze bawić.
A teraz żegnam się z wami, trzymajcie za mnie kciuki w środę!

Podobają wam się moje propozycje kartek? Czytaj dalej »

14 marca 2015

Gwiazd Naszych Wina- film vs. książkaHejka! Dzisiejszy post można nazwać pojedynkiem. Jeśli jesteście ciekawi kto wygra,zapraszam do dalszego czytania posta!  Żeby wprowadzić się w nastrój posta możecie sobie puścić,piękną piosenkę z filmu- klik

-W lewym narożniku piękna,gruba książka.
-W prawym lśniący,2 godzinny,nieco zniekształcony film.KSIĄŻKA:

Swoją ukochaną książkę,dostałam na święta. Pisałam o niej w liście do Św. Mikołaja,ponieważ wszędzie było o niej głośno. To normalne,wszyscy polecali to ja też chciałam się przekonać. Do tamtej pory jedyną moją ulubioną książką była seria Pretty Little Liars. O żadnej innej książce nie chciałam słyszeć,zacznijmy od tego że zawsze uważałam,że książki to zło i tak dalej. Wszystko się zmieniło po przeczytaniu Gwiazd Naszych Wina. Książka opowiada o pięknej historii miłości i życia. Hazel i Gus-główni bohaterowie chorują na raka. Próbują spełnić swoje marzenia. Nie będę wam zdradzać więcej,musicie ją przeczytać! Książka tak jak film naprawdę dają do myślenia,ja dzięki niej zrozumiałam wiele. Jak ważne jest życie. 
Książkę przeczytałam w dwa dni,co całą moją rodzinę mocno zdziwiło,bo przecież Julka nigdy nie czyta. 
Pożyczyłam babci,koleżance. Wszyscy byli i są zachwyceni. 

FILM:
Tak jak każdy film,troszkę różni się od podstawy-książki. Byłam bardzo zdziwiona,bo właśnie nie dużo się różnił. Film bardzo ładnie przedstawiony. Wycisnął ze mnie kilka łez,ale i uśmiechu. Historia choroby,miłości 
bardzo zapunktowała na ekranie. Nie zapomnijmy dodać,że po obejrzeniu film stał się moim ulubionym :)WYNIK:

Tak jak już wspominałam książka i film stał się moim ulubionym. Film oglądam przy każdej możliwej okazji,a książkę chętnie przeczytam jeszcze raz. Film i książka dużo uczą,zmieniają podejście do życia. Mój wynik to remis,ale ważne by najpierw przeczytać książkę,a potem obejrzeć film.A wy oglądaliście Gwiazd Naszych Wina? A może czytaliście? Jaka jest wasza opinia? Co wygrywa?
Czytaj dalej »

8 marca 2015

Wiosennie

Hej! Na samym początku chcę wszystkim czytelniczkom i blogerkom złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet! Co u was? We Wrocławiu zawitała już wiosna,jest ponad 16 stopni. Spragniona wiosny razem z moją siostrą wskoczyłam w nowe wiosenne kurtki, buty i wyciągnęłam mamę na spacer. Przyznaję,że brakowało mi tego słońca,tej atmosfery,ciepła i przede wszystkim dawno nie byłam na takim prawdziwym spacerze.
Na spacer zabrałam kochaną Mikę. Ona się wyszalała i ja razem z nią.

A teraz chciałabym wam wszystkim z całego serca podziękować za 10 tysięcy wyświetleń. Jest to dla mnie wielki sukces i wielki powód do radości. Bardzo się cieszę. 
Pewnie większość z was wie,że jestem w 6 klasie co się równa egzamin szóstoklasisty. Mam nadzieję,że blog zbytnio na tym nie ucierpi. Po kwietniu postaram się,żeby posty pojawiały się 2 razy w tygodniu. 
Do zobaczenia ;)

Czytaj dalej »

1 marca 2015

Pozytywnie!

Cześć kochani! Dziś obudziło mnie piękne słoneczko,które ja osobiście uwielbiam,jak pewnie wiele z was. No i to piękne słoneczko natchnęło mnie do napisania posta właśnie pozytywnego.

"Świat jest dobry dla tych,którzy patrzą na niego dobrymi oczami"

Jest to jeden z moich ulubionych cytatów. W dzisiejszym świecie mało spotyka się ludzi zadowolonych,SZCZĘŚLIWYCH. Życie przynosi nam różne problemy. Ale wiecie co się liczy naprawdę?
Liczy się tu i teraz. 
. Czy masz nogi,na których możesz chodzić i biegać? Czy masz palce,którymi możesz chwytać? Czy masz miejsce,gdzie możesz się schować przed deszczem? Czy masz życie,które możesz sobie urządzić jak chcesz?
Czy myślisz,że to jest mało? Wyobraź sobie,że to tracisz. Rozumiesz?A więc doceń to co masz! Jeśli masz możliwość podziel się tym z tymi,którzy tego nie mają.
Nie chodzi mi teraz o to obdarowywanie się prezentami,czy nawet pieniędzmi. Wystarczy zwykły uśmiech.

Zamiast żądać,oczekiwać i tupać ze złości uśmiechnij się do życia!
Uśmiechnij się i doceń to co masz ! :)
Czytaj dalej »